Kennis
61
Hiab
28
Palfinger
8
Grove
6
Fassi
5
Toon meer
prijs (€)
(12.900 - 12.900)
Min.
Max.
bedrijfsuren
(0 - 0)
Min.
Max.
land
Spanje
284
Nederland
138
Duitsland
19
Polen
18
Estland
15
zoekwoord
JKB Autolaadkranen | Nederland
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
11
JKB Kennis / 12R/62-2 Rollerkraan
Versteijnen Trucks B.V.
Gilze, Nederland
Gilze, Nederland
€ 12.900
€ 15.609 incl. 21% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
11
JKB Kennis / 12R/62-2 Rollerkraan
Versteijnen Trucks B.V.
Gilze, Nederland
Gilze, Nederland
€ 12.900
€ 15.609 incl. 21% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
Filters
2
Sorteren
Aanmelden