Scania
R580 V8
Actieve filters
Scania
R
R580 V8
Verwijder filters
Zoekopdracht bewaren
merk
MAN
183
DAF
131
Mercedes-Benz
91
Scania
44
R
31
R580 V8
1
R450
12
R410
6
R420
5
R400
2
R460
2
R410 NGS
1
R500 V8
1
S
12
Volvo
43
Toon meer
land
Duitsland
1
asconfiguratie
4x2
1
bouwjaar
(2016 - 2016)
Min.
Max.
tellerstand (km)
(1.009.300 - 1.009.300)
Min.
Max.
prijs (€)
(26.500 - 26.500)
zoekwoord
Scania R580 V8 Mega-volume Trekkers
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
29
Scania R580 V8 TL Mega E6 Intarder ATM TÜV NEU
Staufen Trucks GmbH
Schlierbach, Duitsland
Schlierbach, Duitsland
€ 26.500
€ 31.535 incl. 19% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
29
Scania R580 V8 TL Mega E6 Intarder ATM TÜV NEU
Staufen Trucks GmbH
Schlierbach, Duitsland
Schlierbach, Duitsland
€ 26.500
€ 31.535 incl. 19% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
Filters
3
Sorteren
Aanmelden