vorkheftrucks
1
merk
Linde
743
Still
419
Toyota
145
Jungheinrich
120
Hyster
69
Toon meer
Aandrijving
elektrisch
1.888
diesel
1.393
LPG
655
benzine
4
CNG
3
Toon meer
land
Nederland
1
conditie
Gebruikt
1
bedrijfsuren
(0 - 0)
Min.
Max.
bouwjaar
(1997 - 1997)
Min.
Max.
prijs (€)
(4.950 - 4.950)
Min.
Max.
zoekwoord
zoekwoord
Prins Elektrisch Heftrucks
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
18
Prins 3500
Second owner
Wijchen, Nederland
Wijchen, Nederland
€ 4.950
€ 5.990 incl. 21% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
18
Prins 3500
Second owner
Wijchen, Nederland
Wijchen, Nederland
€ 4.950
€ 5.990 incl. 21% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
Filters
2
Sorteren
Aanmelden