Trucks.nl
La langue suivante pourrait être plus appropriée pour vous: Belgique | Français. Changer de langue ou Behoud huidige taal voorkeur
Type transport
merk
DAF
4.913
Mercedes-Benz
3.321
MAN
2.914
Volvo
2.026
Scania
1.912
land
Nederland
7
asconfiguratie
4x2
1
bouwjaar
(2020 - 2025)
zoekwoord
kleur
Wit
5
conditie
Nieuw
6
Gebruikt
1
Emissienorm
Euro 6
17.208
Euro 5
4.086
Euro 3
1.528
Euro 4
1.140
Euro 2
754
uitrusting
AdBlue tank
2
prijs (€)
(2.295 - 51.900)
tellerstand (km)
(4 - 4)
brandstoftype
diesel
6
Vermogen (PK)
(190 - 225)
transmissie
automaat
1
accessoires
verwarming
3
Stuurbekrachtiging
3
AdBlue tank
2
luchtvering
2
cabine
2
aantal assen
2 assen
1
totaalgewicht / GVW (kg)
(38.000 - 38.000)
ledig gewicht (kg)
(8.580 - 8.590)
laadvermogen (kg)
(29.410 - 29.420)

Terberg Transport

7 zoekertjes

Terberg YT 223 4 x 2
11
Terminal Trekkers
Terminal Trekkers
Barneveld, Nederland
Barneveld, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT223 4 x 2
9
Terminal Trekkers
Terminal Trekkers
Barneveld, Nederland
Barneveld, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT 223 4 x 2
10
Terminal Trekkers
Terminal Trekkers
Barneveld, Nederland
Barneveld, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT 193 NEW  TE Huur
5
Vriesoord Trucks B.V
Vriesoord Trucks B.V
's-Hertogenbosch, Nederland
's-Hertogenbosch, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT 193 4x2
12
Heisterkamp Fleet Rental BV
Heisterkamp Fleet Rental BV
Oldenzaal, Nederland
Oldenzaal, Nederland
€ 51.900
€ 62.799 incl. 21% btw
Terberg YT
14
Heisterkamp Fleet Rental BV
Heisterkamp Fleet Rental BV
Oldenzaal, Nederland
Oldenzaal, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT 222 YT222 4X2 | Geschikt voor huur en lease
13
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.295
€ 2.777 incl. 21% btw
Terberg YT 223 4 x 2
11
Terminal Trekkers
Terminal Trekkers
Barneveld, Nederland
Barneveld, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT223 4 x 2
9
Terminal Trekkers
Terminal Trekkers
Barneveld, Nederland
Barneveld, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT 223 4 x 2
10
Terminal Trekkers
Terminal Trekkers
Barneveld, Nederland
Barneveld, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT 193 NEW  TE Huur
5
Vriesoord Trucks B.V
Vriesoord Trucks B.V
's-Hertogenbosch, Nederland
's-Hertogenbosch, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT 193 4x2
12
Heisterkamp Fleet Rental BV
Heisterkamp Fleet Rental BV
Oldenzaal, Nederland
Oldenzaal, Nederland
€ 51.900
€ 62.799 incl. 21% btw
Terberg YT
14
Heisterkamp Fleet Rental BV
Heisterkamp Fleet Rental BV
Oldenzaal, Nederland
Oldenzaal, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT 222 YT222 4X2 | Geschikt voor huur en lease
13
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.295
€ 2.777 incl. 21% btw