Trucks.nl

Sennebogen 613

alle terrein kranen
Gebruikt
2012

€ 85.000

Sennebogen 613
alle terrein kranen
Gebruikt
2012

Algemene kenmerken

Titel:
Sennebogen 613
Subcategorie:
Alle terrein kranen
Bouwjaar:
2012
Bedrijfsuren:
7.127
Conditie:
Gebruikt
Algemene staat:
5/5
Locatie:
Roelofarendsveen, Nederland
Adverteerder referentie:
5547
CE certificaat:
Ja

Omschrijving

Type: All terrain crane Front tyres / undercarriage remaining: 50 Rear tyres remaining : 50

Ook interessant voor jou

€ 85.000

€ 102.850 incl. 21% btw
Hogeboom Trading Company
8 jaar actief op TrucksNL

Verdeler gegevens

8 jaar actief op TrucksNL

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
Hogeboom Trading Company
Conservenweg 1012371GW RoelofarendsveenNederland
Naar pagina verdelerNaar pagina verdeler