Haulotte
53
JLG
52
Genie
38
Skyjack
23
Magni
14
Toon meer
bouwjaar
(2012 - 2012)
Min.
Max.
prijs (€)
(12.950 - 12.950)
Min.
Max.
land
Nederland
zoekwoord
Iveco Overige Hoogwerkers
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
12
Iveco Daily Hoogwerker
Gero Machinehandel
Lunteren, Nederland
Lunteren, Nederland
€ 12.950
€ 15.670 incl. 21% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
12
Iveco Daily Hoogwerker
Gero Machinehandel
Lunteren, Nederland
Lunteren, Nederland
€ 12.950
€ 15.670 incl. 21% btw