Hangcha
25
Caterpillar
11
Crown
4
OMG
2
Fenwick
1
Toon meer
land
Frankrijk
45
Nederland
35
België
6
Duitsland
3
Finland
3
Toon meer
conditie
Gebruikt
1
bedrijfsuren
(2.129 - 2.129)
Min.
Max.
bouwjaar
(2013 - 2013)
Min.
Max.
prijs (€)
(5.400 - 5.400)
Min.
Max.
zoekwoord
zoekwoord
Yale Meeneemheftrucks | Frankrijk
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
8
Yale Gerbeur accompagnant avec pesage Ravas
CAPM Europe S.A.
Senlis, Frankrijk
Senlis, Frankrijk
€ 5.400
€ 6.480 incl. 20% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
8
Yale Gerbeur accompagnant avec pesage Ravas
CAPM Europe S.A.
Senlis, Frankrijk
Senlis, Frankrijk
€ 5.400
€ 6.480 incl. 20% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
Filters
2
Sorteren
Aanmelden