Cifa
1
Fliegl
1
GODER
1
Mammut
1
Mercedes-Benz
1
Toon meer
bouwjaar
(1997 - 1997)
Min.
Max.
prijs (€)
(13.381 - 13.381)
Min.
Max.
bedrijfsuren
(11 - 11)
Min.
Max.
land
Denemarken
zoekwoord
Volvo Betonmolens
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
4
Volvo FL 12
Deruda International A/S
Viborg, Denemarken
Viborg, Denemarken
€ 13.381
€ 16.727 incl. 25% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
4
Volvo FL 12
Deruda International A/S
Viborg, Denemarken
Viborg, Denemarken
€ 13.381
€ 16.727 incl. 25% btw