Trucks.nl
merk
bouwjaar
(1982 - 2026)
prijs (€)
(975 - 42.000)
land
Zweden
65
Nederland
53
Verenigd Koninkrijk
16
België
10
Noorwegen
10
conditie
Gebruikt
128
Nieuw
35
zoekwoord
accessoires
ABS
1
luchtvering
1
centrale vergrendeling
1
climate control
1
verwarming
1
uitrusting
laadvermogen (kg)
(0 - 13.340)
ledig gewicht (kg)
(40 - 6.660)
totaalgewicht / GVW (kg)
(40 - 35.000)

Accomodatiecontainers | Nederland

163 zoekertjes

EW320 Tank 4p Easywagon
14
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 9.250
€ 11.193 incl. 21% btw
Toiletunit met tank geisoleerd Duitse Kwaliteit
2
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
570cm woon-unit Nieuw uit voorraad
15
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 23.995
€ 29.034 incl. 21% btw
Scanvogn SV730 10P Toiletwagen
20
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 12.500
€ 15.125 incl. 21% btw
Toiletunit Polar fresh spoel toilet en wasbak toiletunit Duits Kwaliteit
5
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 4.750
€ 3.926 excl. 21% btw
Scanvogn Kantoorunit SV730 2K
16
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 9.500
€ 11.495 incl. 21% btw
AC WC unit 5 x met douche , munten , boilers ,
14
KENN handelsonderneming
KENN handelsonderneming
Heemskerk, Nederland
Heemskerk, Nederland
Prijs op aanvraag
Scanvogn Mobiele badkamers groot ingekocht Deense kwaliteit Scanvogn
9
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 9.950
€ 12.040 incl. 21% btw
Scanvogn Mobiele badkamer gebruikt
9
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 6.500
€ 7.865 incl. 21% btw
Woon-units te koop uit voorraad leverbaar Type 730 Diverse Afmetingen EN Indelingen rechstreeks van de importeur ook gebruikte woonunits
13
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
Werf toilet Global duitse kwalitet Voorraad van de enige importeur
9
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
Dixi kopen uit voorraad leverbaar
12
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
Woon-units 2 persoons bed te koop uit voorraad leverbaar Type 732 Diverse Afmetingen EN Indelingen rechstreeks van de importeur ook gebruikte woonunits
20
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
Toiletcabine kopen dixi kopen Global Duitse kwaliteit snel leverbaar
10
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
evenementen toiletwagen 14 of 20 toiletten
11
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
Overige Woon-unit gebruikt in Zeer Nette Staat bouwjaar 2020
21
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 18.850
€ 22.809 incl. 21% btw
Handwas-unit handwasunit te koop Duitse Kwaliteit Global van de importeur
11
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
5-1-5 toiletwagen rechtstreeks van de importeur
22
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 35.500
€ 42.955 incl. 21% btw
Vernooy unit 500855
28
Vernooy Containers B.V.
Vernooy Containers B.V.
Tiel, Nederland
Tiel, Nederland
€ 17.500
€ 21.175 incl. 21% btw
toiletcabine donkergroen dixi kopen
8
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
Plaskruis plaskruizen Duits Kwaliteit Global van de importeur
11
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
SV730 1K Scanvogn
14
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 12.950
€ 15.670 incl. 21% btw
Scanvogn Keuken wagen met badkamer en toilet
14
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 14.500
€ 17.545 incl. 21% btw
Toilet unit toilet cabine Polar fresh spoel toilet en wasbak toiletunit Duits Kwaliteit Uit voorraad leverbaar
11
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 4.750
€ 5.748 incl. 21% btw
Vernooy Sanitair Unit 751297
23
Vernooy Containers B.V.
Vernooy Containers B.V.
Tiel, Nederland
Tiel, Nederland
Prijs op aanvraag
Scanvogn
19
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 14.995
€ 18.144 incl. 21% btw
Toilet container afzetunit 4200
11
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 17.850
€ 21.599 incl. 21% btw
mobiele badkamer Voorraad Actieprijs
14
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 9.950
€ 12.040 incl. 21% btw
Scanvogn 6 persoons - 900cm woon-unit zeer compleet
25
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 24.995
1+1 toiletwagen nieuw Actieprijs
19
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 10.950
€ 13.250 incl. 21% btw
Scanvogn 10st woonunits slaapwagen personeelsunit
18
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 18.500
€ 22.385 incl. 21% btw
Easywagon
13
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 18.500
€ 22.385 incl. 21% btw
EW320 Tank 4p Easywagon
14
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 9.250
€ 11.193 incl. 21% btw
Toiletunit met tank geisoleerd Duitse Kwaliteit
2
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
570cm woon-unit Nieuw uit voorraad
15
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 23.995
€ 29.034 incl. 21% btw
Scanvogn SV730 10P Toiletwagen
20
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 12.500
€ 15.125 incl. 21% btw
5
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 4.750
€ 3.926 excl. 21% btw
Scanvogn Kantoorunit SV730 2K
16
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 9.500
€ 11.495 incl. 21% btw
AC WC unit 5 x met douche , munten , boilers ,
14
KENN handelsonderneming
KENN handelsonderneming
Heemskerk, Nederland
Heemskerk, Nederland
Prijs op aanvraag
9
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 9.950
€ 12.040 incl. 21% btw
Scanvogn Mobiele badkamer gebruikt
9
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 6.500
€ 7.865 incl. 21% btw
13
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
9
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
Dixi kopen uit voorraad leverbaar
12
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
20
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
10
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
evenementen toiletwagen 14 of 20 toiletten
11
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
21
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 18.850
€ 22.809 incl. 21% btw
11
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
5-1-5 toiletwagen rechtstreeks van de importeur
22
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 35.500
€ 42.955 incl. 21% btw
Vernooy unit 500855
28
Vernooy Containers B.V.
Vernooy Containers B.V.
Tiel, Nederland
Tiel, Nederland
€ 17.500
€ 21.175 incl. 21% btw
toiletcabine donkergroen dixi kopen
8
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
11
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
Prijs op aanvraag
SV730 1K Scanvogn
14
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 12.950
€ 15.670 incl. 21% btw
Scanvogn Keuken wagen met badkamer en toilet
14
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 14.500
€ 17.545 incl. 21% btw
11
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 4.750
€ 5.748 incl. 21% btw
Vernooy Sanitair Unit 751297
23
Vernooy Containers B.V.
Vernooy Containers B.V.
Tiel, Nederland
Tiel, Nederland
Prijs op aanvraag
Scanvogn
19
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 14.995
€ 18.144 incl. 21% btw
Toilet container afzetunit 4200
11
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 17.850
€ 21.599 incl. 21% btw
mobiele badkamer Voorraad Actieprijs
14
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 9.950
€ 12.040 incl. 21% btw
Scanvogn 6 persoons - 900cm woon-unit zeer compleet
25
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 24.995
1+1 toiletwagen nieuw Actieprijs
19
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 10.950
€ 13.250 incl. 21% btw
Scanvogn 10st woonunits slaapwagen personeelsunit
18
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 18.500
€ 22.385 incl. 21% btw
Easywagon
13
EuropeWagon BV
EuropeWagon BV
Langerak, Nederland
Langerak, Nederland
€ 18.500
€ 22.385 incl. 21% btw