Volvo
FL 10
Actieve filters
Volvo
FL
FL 10
Verwijder filters
Zoekopdracht bewaren
merk
Mercedes-Benz
205
DAF
176
MAN
126
Iveco
87
Volvo
59
FL
3
FL 10
1
FL 250
1
FL 280
1
FM
21
FH
20
FMX
6
FE
4
F
1
Toon meer
land
Finland
1
bouwjaar
(1997 - 1997)
prijs (€)
(12.900 - 12.900)
Min.
Max.
tellerstand (km)
(196.750 - 196.750)
Min.
Max.
Vermogen (PK)
(320 - 320)
Min.
Max.
Volvo FL 10 Overige Vrachtwagens
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
24
Volvo FL 10 Huoltoauto
Kenttäsepät Oy
Tikkakoski, Finland
Tikkakoski, Finland
€ 12.900
€ 16.125 incl. 25% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
24
Volvo FL 10 Huoltoauto
Kenttäsepät Oy
Tikkakoski, Finland
Tikkakoski, Finland
€ 12.900
€ 16.125 incl. 25% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
Filters
3
Sorteren
Aanmelden