DAF
7
MAN
3
Iveco
2
Mercedes-Benz
2
Scania
1
land
Duitsland
429
Nederland
245
België
36
Finland
29
Denemarken
26
Toon meer
bouwjaar
(2006 - 2006)
prijs (€)
(999 - 999)
Min.
Max.
Vermogen (PK)
(207 - 207)
Min.
Max.
Krone Overige Vrachtwagens | Polen
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
Gerelateerde advertenties uit andere landen
14
1
Krone WP 7.3 LS4-CS
LEKO GmbH
Trier, Duitsland
Trier, Duitsland
€ 999
€ 1.189 incl. 19% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
Gerelateerde advertenties uit andere landen
14
1
Krone WP 7.3 LS4-CS
LEKO GmbH
Trier, Duitsland
Trier, Duitsland
€ 999
€ 1.189 incl. 19% btw