Kögel
27
Schmitz Cargobull
23
Krone
20
Kel-Berg
16
Faymonville
10
Toon meer
land
België
1
zoekwoord
zoekwoord
bouwjaar
(2013 - 2013)
Min.
Max.
accessoires
luchtvering
1
schijfremmen
prijs (€)
(9.900 - 9.900)
Min.
Max.
aantal assen
3 assen
1
totaalgewicht / GVW (kg)
(38.000 - 38.000)
Min.
Max.
Legras Overige Opleggers
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
19
Legras
TheTruckCompany
Hooglede, België
Hooglede, België
€ 9.900
€ 11.979 incl. 21% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
19
Legras
TheTruckCompany
Hooglede, België
Hooglede, België
€ 9.900
€ 11.979 incl. 21% btw