tankopleggers
1
merk
Schmitz Cargobull
1.965
Krone
1.147
Faymonville
299
Kel-Berg
261
Kögel
251
Toon meer
land
Duitsland
1
zoekwoord
zoekwoord
bouwjaar
(1990 - 1990)
prijs (€)
(17.500 - 17.500)
Min.
Max.
aantal assen
3 assen
1
Schwelmer Eisenwerk Opleggers
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
19
Schwelmer Eisenwerk TSA Diesel Heizöl 6 Kammern 35.5 m Zählwerk TKZ A BS
Staufen Trucks GmbH
Schlierbach, Duitsland
Schlierbach, Duitsland
€ 17.500
€ 20.825 incl. 19% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
19
Staufen Trucks GmbH
Schlierbach, Duitsland
Schlierbach, Duitsland
€ 17.500
€ 20.825 incl. 19% btw