Trucks.nl

Komatsu PC45

minipelles sur chenilles
Occasion
2020

38 500 €

Komatsu PC45
minipelles sur chenilles
Occasion
2020

Principales caractéristiques

Titre:
Komatsu PC45
Sous-catégorie:
Minipelles sur chenilles
Marque:
Komatsu
Ancienneté:
2020
Heures de service:
1 697
Condition:
Occasion
Localisation:
Dilsen-Stokkem, Belgique

Description

TE KOOP! Komatsu PC45 graafmachine, meerdere rupsgraafmachines op voorraad - Komatsu 4D88E-7 (4 cilinder) motor - 37 pk - 4950 kg operationeel gewicht - hydrostatische aandrijving - Graafbakken / snelwissel zijn bestelbaar naar keuze - Graafdiepte, arm lengte & andere afmetingen zie afbeeldingen. - Bouwjaar 2020 - Tellerstand 1697 u LEASING/VERHUUR/OVERNAME is ook mogelijk!!! Meer info: info@diddennv.be Luc Didden: 0475/905.804 ADRES DIDDEN NV Rijksweg 203, 3650 Dilsen-Stokkem

Propriétés

Poids à vide:
5 000 kg

Intéressant pour vous

38 500 €

46 585 € TTC (21%)
Didden N.V.
9 ans actif sur TrucksNL

Détails du vendeur

9 ans actif sur TrucksNL

Informations sur l’entreprise

Détails de l'adresse
Didden N.V.
Rijksweg 2033650 Dilsen-StokkemBelgique
Vers la page vendeurVers la page vendeur