Trucks.nl

Diversen 80 Volt 930 AH

pièces détachées équipement accumulateur
Neuf
2014

2 750 €

Diversen 80 Volt 930 AH
pièces détachées équipement accumulateur
Neuf
2014

Principales caractéristiques

Titre:
Diversen 80 Volt 930 AH
Marque:
Diversen
Ancienneté:
2014
Condition:
Neuf
État général:
4/5
Localisation:
Culemborg, Pays-Bas

Description

Tractie batterij 80 volt 930 Ah Bouwjaar 2014 Lengte 1020 mm Breedte 995 mm Hoogte 810 mm Op zoek naar een heftruck die past in uw bedrijf? Brengt u dan eens een vrijblijvend bezoek aan onze machinehandel. Voor Huur Lease of Koop U vindt bij ons een groot assortiment nieuwe en gebruikte heftrucks voor vele toepassingen. De juiste vorkheftruck voor uw bedrijf voor een aantrekkelijke prijs. Ook voor reparatie, service en veiligheidskeuring van uw heftruck bent u bij Helmond aan het juiste adres.

Propriétés

Dimensions totales:
(L) 102 cm x (l) 99 cm x (H) 81 cm

Intéressant pour vous

2 750 €

3 328 € TTC (21%)
J. Helmond & Zn. Machinehandel BV
17 ans actif sur TrucksNL

Détails du vendeur

17 ans actif sur TrucksNL

Informations sur l’entreprise

Détails de l'adresse
J. Helmond & Zn. Machinehandel BV
Dieselweg 14104BS CulemborgPays-Bas
Vers la page vendeurVers la page vendeur