Danson
4 assen
Actieve filters
Danson
4 assen
Verwijder filters
Zoekopdracht bewaren
merk
Danson
1
land
Denemarken
1
kleur
Zwart
1
zoekwoord
zoekwoord
bouwjaar
(2020 - 2020)
Min.
Max.
accessoires
luchtvering
1
stuuras
prijs (€)
(6.700 - 6.700)
Min.
Max.
aantal assen
4 assen
1
3 assen
17
2 assen
3
totaalgewicht / GVW (kg)
(48.000 - 48.000)
Min.
Max.
Danson Chassis Opleggers 4 assen
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
8
Danson Chassis S4480
Danson Rental ApS
Fredericia, Denemarken
Fredericia, Denemarken
€ 6.700
€ 8.375 incl. 25% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
8
Danson Chassis S4480
Danson Rental ApS
Fredericia, Denemarken
Fredericia, Denemarken
€ 6.700
€ 8.375 incl. 25% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
Filters
2
Sorteren
Aanmelden