Trucks.nl
RG Waalwijk B.V.
RG Waalwijk B.V.
25 jaar actief op TrucksNL
32 reviews
RG Waalwijk B.V.
Zoekopdracht opvragen...
merk
DAF
1
Mercedes-Benz
1
land
Nederland
2
asconfiguratie
4x2
2
Emissienorm
Euro 6
2
bouwjaar
(2016 - 2021)
tellerstand (km)
(273.940 - 858.893)
prijs (€)
(9.950 - 46.500)
transmissie
automaat
2
brandstoftype
diesel
2
conditie
Gebruikt
2
Vermogen (PK)
(394 - 453)
Cabinetype
Slaapcabine
2
accessoires
luchtvering
2
automatische versnellingsbak
2
centrale vergrendeling
2
climate control
2
cruise control
2
zoekwoord

Trekkers

RG Waalwijk B.V.: 

2 zoekertjes

Mercedes-Benz LS 1945 2x alu tank 630 + 390 liter 2 x Bed
30
1
RG Waalwijk B.V.
RG Waalwijk B.V.
Waalwijk, Nederland
Waalwijk, Nederland
€ 46.500
€ 56.265 incl. 21% btw
DAF CF 400
30
1
RG Waalwijk B.V.
RG Waalwijk B.V.
Waalwijk, Nederland
Waalwijk, Nederland
€ 9.950
€ 12.040 incl. 21% btw

om deze info zichtbaar te maken.

Mercedes-Benz LS 1945 2x alu tank 630 + 390 liter 2 x Bed
30
1
RG Waalwijk B.V.
RG Waalwijk B.V.
Waalwijk, Nederland
Waalwijk, Nederland
€ 46.500
€ 56.265 incl. 21% btw
DAF CF 400
30
1
RG Waalwijk B.V.
RG Waalwijk B.V.
Waalwijk, Nederland
Waalwijk, Nederland
€ 9.950
€ 12.040 incl. 21% btw