Trucks.nl
La langue suivante pourrait être plus appropriée pour vous: Belgique | Français. Changer de langue ou Behoud huidige taal voorkeur
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
14 jaar actief op TrucksNL
46 reviews
Post Rental & Trading
Zoekopdracht opvragen...
merk
Caterpillar
2
Hitachi
2
Takeuchi
2
Bulthuis
1
Swepac
1
bouwjaar
(2008 - 2024)
prijs (€)
(1.175 - 24.750)
bedrijfsuren
(495 - 3.550)
land
Nederland
12
Emissienorm
Stage V
4
Stage IIIB
2
conditie
Gebruikt
10
Nieuw
2
zoekwoord
accessoires
gesloten cabine
2
luchtvering
1
schijfremmen
1
4e ventiel
1
3e ventiel
1
brandstoftype
diesel
6
elektrisch
2
Vermogen (PK)
(12 - 38)
laadvermogen (kg)
(0 - 34.420)
ledig gewicht (kg)
(1.075 - 9.580)
totaalgewicht / GVW (kg)
(1.075 - 44.000)

Post Rental & Trading: 

12 zoekertjes

Caterpillar 301.6 | Extra hydr. functions | 1x Bucket
12
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 17.250
€ 20.873 incl. 21% btw
Hitachi ZX48U-3 | Airconditioning | hydraulic quick coupler CW10
12
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 24.750
€ 29.948 incl. 21% btw
Hitachi ZX33U-3 CLR | Airco | Extra hydraulic functions
12
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 19.950
€ 24.140 incl. 21% btw
Bulthuis Tsta25 Geisoleerde kipper Direct Beschikbaar
1
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
Prijs op aanvraag
20ft Zeecontainer/ Opslagcontainer met twistlock
8
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 1.175
€ 1.422 incl. 21% btw
Caterpillar 301.6
11
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 19.950
€ 24.140 incl. 21% btw
Takeuchi TB216 | Extra hydraulic functions
11
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 23.250
€ 28.133 incl. 21% btw
Beyer Recyling TE Huur/FOR Rent
1
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
Prijs op aanvraag
Takeuchi TB210R
12
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 14.950
€ 18.090 incl. 21% btw
Swepac F92B 15kN accu trilplaat met Honda elektromotor
2
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 4.875
€ 5.899 incl. 21% btw
Beyer Recyling TE Huur/FOR Rent
2
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
Prijs op aanvraag
Losse gaffel
2
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
Prijs op aanvraag

om deze info zichtbaar te maken.

Caterpillar 301.6 | Extra hydr. functions | 1x Bucket
12
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 17.250
€ 20.873 incl. 21% btw
12
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 24.750
€ 29.948 incl. 21% btw
Hitachi ZX33U-3 CLR | Airco | Extra hydraulic functions
12
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 19.950
€ 24.140 incl. 21% btw
Bulthuis Tsta25 Geisoleerde kipper Direct Beschikbaar
1
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
Prijs op aanvraag
20ft Zeecontainer/ Opslagcontainer met twistlock
8
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 1.175
€ 1.422 incl. 21% btw
Caterpillar 301.6
11
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 19.950
€ 24.140 incl. 21% btw
Takeuchi TB216 | Extra hydraulic functions
11
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 23.250
€ 28.133 incl. 21% btw
Beyer Recyling TE Huur/FOR Rent
1
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
Prijs op aanvraag
Takeuchi TB210R
12
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 14.950
€ 18.090 incl. 21% btw
Swepac F92B 15kN accu trilplaat met Honda elektromotor
2
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
€ 4.875
€ 5.899 incl. 21% btw
Beyer Recyling TE Huur/FOR Rent
2
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
Prijs op aanvraag
Losse gaffel
2
Post Rental & Trading
Post Rental & Trading
Harderwijk, Nederland
Harderwijk, Nederland
Prijs op aanvraag