Trucks.nl
La langue suivante pourrait être plus appropriée pour vous: Belgique | Français. Changer de langue ou Behoud huidige taal voorkeur

Caterpillar CB2.5

overige walsen
Gebruikt
2018

€ 19.500

Caterpillar CB2.5
overige walsen
Gebruikt
2018

Algemene kenmerken

Titel:
Caterpillar CB2.5
Subcategorie:
Overige walsen
Bouwjaar:
2018
Bedrijfsuren:
4.800
Conditie:
Gebruikt
Locatie:
Bergkamen, Duitsland

Omschrijving

Cat CB 2.5 den Caterpillar CB2.5 Tandemwalzenverdichtet Das ist eine kompakte Walze (Tandem-Vibrationswalze) von Caterpillar, * Betriebsgewicht: ca. 2.5 Tonnen * Arbeitsbreite der Bandagen: ca. 1,0 m * Motor: Caterpillar Dieselmotor * Vibrationsfrequenz & Zentrifugalkraft Erst 4600 BS Baujahr 2018 Technische Daten CB2.5 * Gewicht (ROPS): ca. 2.521 kg (5.546 lb) * Verdichtungsbreite: 1.000 mm (39,4 in) * Motorleistung: 36 kW / 48,2 hp, Modell C1.7T * Vibrationssystem: * Frequenz: 64 Hz * Max. Zentrifugalkraft: 6.697 lb (~30 kN) * Abmessungen: * Länge: 2.520 mm (99,2 in) * Breite (gesamt): 1.112 mm (43,8 in) * Trommeldurchmesser: 720 mm (28,3 in) * Trommelbreite: 1.000 mm (39,4 in) * Höhe (ROPS): 2.700 mm (106 in)

Ook interessant voor jou

€ 19.500

€ 23.205 incl. 19% btw
1 jaar actief op TrucksNL

Verdeler gegevens

1 jaar actief op TrucksNL

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
JKK Maschinerie GmbH
59192 BergkamenDuitsland
Naar pagina verdelerNaar pagina verdeler