Max Machinery
21 jaar actief op TrucksNL
15 reviews
Zoekertjes
Bedrijfsgegevens
Zoekopdracht opvragen...
Zoekopdracht bewaren
merk
Komatsu
1
prijs (€)
(9.750 - 9.750)
Min.
Max.
land
Nederland
zoekwoord
Rippers Uitrusting
Max Machinery:
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
13
Komatsu D355 - 4BBL SS Ripper
Max Machinery
Steenwijk, Nederland
Steenwijk, Nederland
€ 9.750
€ 11.798 incl. 21% btw
Stuur bericht
Verzend bericht naar verdeler
Registreer gratis
of
log in
om deze info zichtbaar te maken.
13
Komatsu D355 - 4BBL SS Ripper
Max Machinery
Steenwijk, Nederland
Steenwijk, Nederland
€ 9.750
€ 11.798 incl. 21% btw