Trucks.nl
La langue suivante pourrait être plus appropriée pour vous: Belgique | Français. Changer de langue ou Behoud huidige taal voorkeur
GEMA Trading
GEMA Trading
14 jaar actief op TrucksNL
Opgericht in 2012
80 reviews
GEMA Trading
Zoekopdracht opvragen...
merk
Krone
1
land
Nederland
1
zoekwoord
bouwjaar
(2014 - 2014)
accessoires
ABS
1
luchtvering
1
schijfremmen
prijs (€)
(7.950 - 7.950)
aantal assen
3 assen
1
totaalgewicht / GVW (kg)
(39.000 - 39.000)
ledig gewicht (kg)
(5.110 - 5.110)
laadvermogen (kg)
(33.890 - 33.890)

Platte Opleggers

GEMA Trading: 

1 zoekertjes

Krone SD 3-Axle BPW - Open Load Bed - Disc Brakes - Moffet Connection
23
GEMA Trading
GEMA Trading
Oud Gastel, Nederland
Oud Gastel, Nederland
€ 7.950
€ 9.620 incl. 21% btw

om deze info zichtbaar te maken.

23
GEMA Trading
GEMA Trading
Oud Gastel, Nederland
Oud Gastel, Nederland
€ 7.950
€ 9.620 incl. 21% btw