Trucks.nl

Veldhuizen P45-1 Autotransporter BE oplegger

overige opleggers
Gebruikt
2020

€ 19.950

Veldhuizen P45-1 Autotransporter BE oplegger
overige opleggers
Gebruikt
2020

Algemene kenmerken

Titel:
Veldhuizen P45-1 Autotransporter BE oplegger
Subcategorie:
Overige opleggers
Kenteken:
OS-66-KP
Bouwjaar:
2020
Datum eerste registratie:
09-2020
Conditie:
Gebruikt
Locatie:
Oldebroek, Nederland
Adverteerder referentie:
OS-66-KP

Omschrijving

Laadvermogen : 3440 kg. Apk gekeurd tot : 03/2027 te koop , veldhuizen aluminium be oplegger 9.5 meter lang , 2 aluminium oprijgoten van ± 2,00 mtr. lang, welke volautomatisch in- en uitschuiven , lucht geveerd , lucht geremd , Ramsey Lier met afstandsbediening , led verlichting ,

Eigenschappen

Ledig gewicht:
1.560 kg
Laadvermogen:
3.440 kg
Max. gewicht:
5.000 kg

Technische specificaties

Aantal assen:
2

Asconfiguratie

Ook interessant voor jou

€ 19.950

€ 24.140 incl. 21% btw
Blaauw Bedrijfswagens
17 jaar actief op TrucksNL

Verdeler gegevens

17 jaar actief op TrucksNL
Dienst voor exportdocumenten

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
Blaauw Bedrijfswagens
Zuiderzeestraatweg 2478096BK OldebroekNederland
Naar pagina verdelerNaar pagina verdeler